038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Kriopigi Beach Hotel

Kassandra - Kriopigi, 63077
Distanca nga plazhi: 800m
Distanca nga qyteti më i afërt: 110 m nga Kriopigi

Çmimi
për person
 260 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.  
 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 260 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Kriopigi Beach Hotel është i vendosur në Kriopigi  të Halkidikit cili është i njohur edhe si "Pranvera e ujit të ftohtë". Kriopogi është i rrethuar me ujërat kristal dhe është i njohur si vend bekuar me një klimë të shërimit me malet e pishat dhe plazhet mahnitëse. Kriopigi Beach Hotel është ndërtuar me lidhje absolute me stilin lokal arkitektonik. Ka 170 dhoma dhe 8 suitaHoteli premton pushime relaksueseushqim dhe shërbime efikase.