038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Grandotel Hotel

http://www.grandotel.gr
Kassandra - Hanioti, 63085
Distanca nga plazhi: ne
plazh

Distanca nga qyteti më i afërt: në fshat

Çmimi
për person
 273 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 273 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Është i pasqyruar në ujërat e kaltëra të Egjeut, është i ndërtuar pranë të një nga plazhet më të bukura në Hanioti. Respekti për klientin është filozofia e tyre themelore. Hoteli ofron të gjitha paketat dhe është një hotel tërheqës në një nga fshatrat më kozmopolit në Halkidiki.