038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Grand Victoria

Kassandra - Hanioti, 63085
Distanca nga plazhi: 300m
Distanca nga fshati: në fshat


Çmimi për person 202 € për datën 06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015.
 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 202 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Grand Victoria gëzon një vend të qetë në fshatin kozmopolit Hanioti HalkidikiHotel modern me 3* ofron shërbime me cilësi të vëmendshëm për të gjithë. Kombinimi perfekt i vendosjes, objektet hoteliere, stafi miqësordhoma dhe suita të kombinuar me standardet më të larta dhe me pajisje moderne.