038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

GRAND PRESTIGE HOTEL

Ne plazh
70km nga Aeroporti,7km nga Side


HOTELI:348 Dhoma
Recepcion me lobi dhe bar,
restorantin të jashtëm/mbrendshëm
bufe të hapur,5 Restorante A-la Carte 
me rezervim paraprak,bare përgjate hotelit,
pasticeri dhe diskotekë,Mjeku,
kujdestari I fëmijëve,
larje rrobash, floktarë,
qendra tregtare, internet,
telefoni, faxi, 
lojra kompjuterike, Rent a car.


DHOMAT:   
Banjë/WC, tharëse flokësh, 
Telefon, kasafortë 
TV/Sat, interneti,
Minibar, klimatizim.


SHËRBIMI: AI
Mengjesi,dreka,darka,
ushqime të lehta në mesditë,
pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira,
akullore, lëngje te freskëta, 
supë në orët e vona, 
të gjitha pijet freskuese,
të gjitha pijet alkoolike
dhe joalkoolike vendore dhe disa nga importi. 


SPORT / ARGËTIM: 
Tenis,basketboll,
volejboll, 
Pingpong,bilardo,
fitnes, surfim, 
Sauna,banja turke,
solariumi, kurse të tenisit, 
miniklubi dhe junior klub


PLAZH: me rere,
Çadrat, shtretërit
peshqiret

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 505 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive