038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Grand Prestige Hotel

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.


 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 369 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Ne plazh
70km nga Aeroporti,7km nga Side


HOTELI:348 Dhoma
Recepcion me lobi dhe bar,
restorantin të jashtëm/mbrendshëm
bufe të hapur,5 Restorante A-la Carte 
me rezervim paraprak,bare përgjate hotelit,
pasticeri dhe diskotekë,Mjeku,
kujdestari I fëmijëve,
larje rrobash, floktarë,
qendra tregtare, internet,
telefoni, faxi, 
lojra kompjuterike, Rent a car.


DHOMAT:   
Banjë/WC, tharëse flokësh, 
Telefon, kasafortë 
TV/Sat, interneti,
Minibar, klimatizim.


SHËRBIMI: AI
Mengjesi,dreka,darka,
ushqime të lehta në mesditë,
pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira,
akullore, lëngje te freskëta, 
supë në orët e vona, 
të gjitha pijet freskuese,
të gjitha pijet alkoolike
dhe joalkoolike vendore dhe disa nga importi. 


SPORT / ARGËTIM: 
Tenis,basketboll,
volejboll, 
Pingpong,bilardo,
fitnes, surfim, 
Sauna,banja turke,
solariumi, kurse të tenisit, 
miniklubi dhe junior klub


PLAZH: me rere,
Çadrat, shtretërit
peshqiret