038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Elinotel Apolamare

Kassandra -
Hanioti
Distanca nga
plazhi: 15 m
Distanca nga
fshati më i afërt: 1 km


Çmimi për person 361 € për
datën 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2015. • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 361 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Elinotel Apolamare është i vendosur në Hanioti, të Halkidikit. U hap më 30 prill, 2009. Është vendosur  ujërat blu të këndshme Toroneos. Hoteli ofron shërbime të shkëlqyera dhe një eksperiencë të paharrueshme për pushime. Ofron 87 dhoma dhe suita që janë të bollshme dhe të pajisura për të ofruar rehati maksimale të mundshme.