038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Daphne Holiday Club

Kassandra
- Hanioti, 63085
Distanca
nga plazhi
: 700m
Distanca
nga qyteti më i afërt:
 200m

Çmimi për person 141 € për datën 06.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2015
. 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 141 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Daphne Holiday Club është i vendosur në Hanioti të HalkidikitHoteli është ndërtuar në një kodër e cila ka një pamje panoramike mbi bukurinë madhështore të gjirit Toronean dhe pyjeve  Kasandra-s. Ai përbëhet nga 73 dhoma komode   dy ndërtesa 10 katëshe me arkitekturë tradicionale. Të gjitha dhomat në këtë hotel janë ideale për familjet dhe janë të pajisura plotësisht me të gjitha sendet e nevojshme për të siguruar një akomodim të rehatshëm dhe  të kënaqshëm  Halkidiki. Atmosfera relaksuese e bënë Daphne Holiday Club vend ideal për pushime verore