038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Calypso Hotel - Hanioti

Kassandra - Hanioti, 63085 
Distanca nga plazhi: 150m 
Distanca nga qyteti/fshati: në fshat

Çmimi për person 185 € prej datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 31.04.2015. 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 185 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Calypso Hotel është një vendpushim në pronësi të nje familje. Hoteli gjendet në qendër të Haniotit, me qasje të lehtë në bare, restorante, dyqane dhe vetëm 150 nga plazhiHoteli është i pozicionuar në vend të bukur dhe tejet të rehatshem me pishinë, tarracë të madhe me shtretër, çadra i cili ju jep ndjenjën e intimitetit dhe relaksimitHotel kombinon drunjë dhe gur me ngjyra natyrore në një mënyrë të tillë që krijon një atmosferë të qetë dhe miqësore.