038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Atrium Hotel Pefkohori

Kassandra - Pefkohori, 63085
Distanca nga qyteti: 700m
Distanca nga qyteti/fshati më i afërt: 500m


Çmimi për person 245 € prej datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 31.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 245 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Hotel Atrium është i vendosur në Pefkohori Halkidiki KasandraHoteli është i karakterizuar nga kopshte të mëdha të ndritshme me lule i cili siguron të gjithë mysafirëve momente unike të relaksimit. Zona ofron 1 pishinë të madhe dhe një pishinë të veçantë për fëmijët. E gjithë zona ka një pamje mahnitëse mbi natyrën përreth. Të gjitha dhomat e Hotel Atrium janë të dekoruara bukur (dy-shtretërshe dhe tre-shtretërshe) në sajë të marrëveshjes së tyre dhe të pajisjeve që të bëjë qëndrimin tuaj më të këndshëmDhoma ofron TV lokal dhe satelitbanjo private me dush, frigorifer, tharëse flokësh, linjë direkte telefonike dhe ballkon ose verandë.