038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Atrium Hotel Pefkohori

Kassandra - Pefkohori, 63085
Distanca nga qyteti: 700m
Distanca nga qyteti/fshati më i afërt: 500m


Çmimi për person 245 € prej datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 31.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 245 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Hotel Atrium është i vendosur në Pefkohori Halkidiki KasandraHoteli është i karakterizuar nga kopshte të mëdha të ndritshme me lule i cili siguron të gjithë mysafirëve momente unike të relaksimit. Zona ofron 1 pishinë të madhe dhe një pishinë të veçantë për fëmijët. E gjithë zona ka një pamje mahnitëse mbi natyrën përreth. Të gjitha dhomat e Hotel Atrium janë të dekoruara bukur (dy-shtretërshe dhe tre-shtretërshe) në sajë të marrëveshjes së tyre dhe të pajisjeve që të bëjë qëndrimin tuaj më të këndshëmDhoma ofron TV lokal dhe satelitbanjo private me dush, frigorifer, tharëse flokësh, linjë direkte telefonike dhe ballkon ose verandë.