038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Alkyonis Hotel

Kassandra - Kallikratia, Katsirma Str. N. Kallikratia, 63080
Distanca nga qyteti më i afërt: 35 km
Distanca nga plazhi: 100m

Çmimi për person 186 € prej datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.04.2015  • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 186 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Alkyonis Hotel është i vendosur Halkidiki-Kasandra në një zonë të quajtur N. Kalikratia. Alkyonis Hotel është një destinacion ideal për pushime dhe udhëtime të biznesit, pasi ai është vetëm 35 km nga qyteti i Selanikut dhe vetëm 80 m. Hoteli ofron dhoma luksoze, vizitorët do ti gëzojnë pishinën, sauna, xhakuzi, dhe shumë aktivitetet tjera.