038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Vikingen Infinity Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 437 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

Ne plazh
90 km nga Aeroporti,15km nga Alanya


HOTELI:500 Dhoma
Lobby bar, ashensorë,
Restaurant me terrace,
2 restaurante A-la Carte, bare,
Distoketë, dyqane,Spa
Floktar, qendër bukurie.


DHOMAT:   
Banjë/WC, tharëse flokësh,
Telefon, kasafortë
TV/Sat, interneti,
Minibar, klimatizim.


SHËRBIMI: UAI
6 shujta,
Ala Carte Pijet alkoolike,
akullore,Pije joalkoolike vendore,
Pije freskuese dhe birrë.


SPORT / ARGËTIM:
Tenis,basketboll,
volejboll,
Pingpong,bilardo,
fitnes, surfim,
Sauna,banja turke,
solariumi, kurse të tenisit,
miniklubi dhe junior klub


PLAZH: me rere,
Çadrat, shtretërit
peshqiret