038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Insula Resort (ex.Royal Vikingen)

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1990 ne nje hapesire prej 8000 m2. I renovuar ne vitin 2004. Perbehet nga nje ndertesa 6-kateshe me 44 dhoma me pamje nga deti. Posedon 144 dhoma standarde, 150 dhoma familjar maximumi 4 persona.

Pozita: prane plazhit, 120 km nga aeroporti, 12 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 1 restourant A La carte (ushqim internacional), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, tobogana: 3, dyqane per shoping, bare: 5, pishina: 2, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, Wifi pa pagese.

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef me pagese, ballkon, ndrrimi i mbulesave 2 here ne jave, tharese flokësh, klimatizim, minibar uje, parket, WiFi.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: ping pong, xhakuzi, animacione, fitnes, volejball plazhi, fitnes, sauna, banjo me avull, banjo turke, pikado, hyrja ne diskotekë - Gratis.
Me pagesë: masazhe, bilardo, sportet ujore motoristike, marrja me qera e reketave dhe topave te tenisit.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtreterit, peshqiret me depozit, bar plazhi, tendat ne plazh.

PER FEMIJET: tobogane: 1, pishine 1, kendi i lojërave, klub i femijeve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 344 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive