038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Insula Resort (ex.Royal Vikingen)

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1990 ne nje hapesire prej 8000 m2. I renovuar ne vitin 2004. Perbehet nga nje ndertesa 6-kateshe me 44 dhoma me pamje nga deti. Posedon 144 dhoma standarde, 150 dhoma familjar maximumi 4 persona.

Pozita: prane plazhit, 120 km nga aeroporti, 12 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 1 restourant A La carte (ushqim internacional), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, tobogana: 3, dyqane per shoping, bare: 5, pishina: 2, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, Wifi pa pagese.

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef me pagese, ballkon, ndrrimi i mbulesave 2 here ne jave, tharese flokësh, klimatizim, minibar uje, parket, WiFi.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: ping pong, xhakuzi, animacione, fitnes, volejball plazhi, fitnes, sauna, banjo me avull, banjo turke, pikado, hyrja ne diskotekë - Gratis.
Me pagesë: masazhe, bilardo, sportet ujore motoristike, marrja me qera e reketave dhe topave te tenisit.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtreterit, peshqiret me depozit, bar plazhi, tendat ne plazh.

PER FEMIJET: tobogane: 1, pishine 1, kendi i lojërave, klub i femijeve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 344 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive