038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

TITAN SELECT HOTEL

Ne plazh
110 km nga Aeroporti,10km nga Alanya


HOTELI:175 Dhoma
lobi,recepcion,wierless,
restorane,floktar,Alacarte
bar,shopping qender,
topogan,pishine,
Banjë turke, Diskotekë 

DHOMAT:   
Vaskë/dush, tharëse flokësh, 
Klimë, tel.direkt, mini bar (ujë), 
kasafortë (me pagesë),
 TV satelitor, ballkon.
SHËRBIMI:AI 
Mëngjesi,dreka dhe darka,
meze,kafe/çaj,
ëmbëlsira,
Pijet alkoholike/joalkoholikeSPORT / ARGËTIM: 
Tenis,Volejboll
Pingpong, Fitnes, 
Banje turke, 
Animacione,  
Solarium,Kujdes per femije, 
SPA,miniklub.PLAZH: me rere,
Çadrat, shtretërit
peshqiret

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 295 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive