038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Kirman Hotels Arycanda Deluxe

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 570 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: i ndertuar ne vitin 2004 ne nje hapesire prej 20 000 m2. I renovuar ne vitin 2009. Perbehet nga nje ndertese 5-kateshe, 80% e dhomave jane me pamje nga deti. Posedon 316 dhoma standarde dhe 40 dhoma familjare dy dhomeshe.

Pozita: afer plazhit, 90 km nga aeroporti i Antalyas, 33 km nga Alanya

PERMBAJTJA: 4 restourante A La carte (ushqim mediteran, kinez), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, dyqane, bare: 8, pishina: 1, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, WiFi (ne loby pa pagese).

DHOMAT: pastrimi ditore, banje, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 2 here ne jave, tharese flokesh, klimatizim qendror, minibar uje dhe lengje ne diten e arritjes (uje çdo dite), ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: mini futbol, ping pong, xhakuzi, aerobik, animacione, fitnes, volejboll ne plazh, usha tenisi, banjo turke, pikado, diskoteke, basketboll, sportet ujore jo motorike.
Me pagesë: masazhe, sporte ujore te motorizuara, bilardo, sauna, slots, bowling.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtreterit, peshqiret, bar plazhi, tendat ne plazh.

PER FEMIJET: pishine: 1, kendi i lojërave, klubi i femijeve (4-12 vjeç), kendi i femijeve ne restourant prej orës 18:00-18:50.