038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Sun Fire Beach

POZITA: në plazh, 135km nga aeroporti,11km nga Alanya

HOTELI: 156 dhoma, recepcion, lobi, restourant, bar, A la Carte, mjeku, pastrimi kimik, kujdestar i fëmijëve, internet, spa center, rent a car, pishina, tobogana.  

DHOMAT: Banjë/dush/WC, tharëse flokësh, klimatizim, kasafortë, TV/Sat, minibar, Telefon direkt.

SHËRBIMI: AI 
Mëngjesi, dreka dhe darka, meze, kafe/çaj, ëmbëlsira, tharëse flokësh, Pijet alkoolike/joalkoolike.

SPORT / ARGËTIM: Pishinë e jashtme, Fitness, Banjë Turke, sauna, tenis, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, gjimnastikë, masazha, Wellness dhe SPA qendra, sportet ujore, birilat.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, mbulesat, peshqirët.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 225 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive