038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Sun Fire Beach

POZITA: në plazh, 135km nga aeroporti,11km nga Alanya

HOTELI: 156 dhoma, recepcion, lobi, restourant, bar, A la Carte, mjeku, pastrimi kimik, kujdestar i fëmijëve, internet, spa center, rent a car, pishina, tobogana.  

DHOMAT: Banjë/dush/WC, tharëse flokësh, klimatizim, kasafortë, TV/Sat, minibar, Telefon direkt.

SHËRBIMI: AI 
Mëngjesi, dreka dhe darka, meze, kafe/çaj, ëmbëlsira, tharëse flokësh, Pijet alkoolike/joalkoolike.

SPORT / ARGËTIM: Pishinë e jashtme, Fitness, Banjë Turke, sauna, tenis, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, gjimnastikë, masazha, Wellness dhe SPA qendra, sportet ujore, birilat.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, mbulesat, peshqirët.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 225 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive