038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Long Beach Resort & SPA

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 509 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 75.000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 7 katëshe dhe 12 ndërtesa 2 katëshe, 60% e dhomave janë me pamje nga deti, 554 dhoma standarde, 90 dhoma familjare duplex, 48 dhoma dyshe suite.

Pozita: 50m nga plazhi, 90 km nga aeroporti i Antalyas, 20 km nga qyteti Alanya

PËRMBAJTJA: 5 restourante A La carte (peshkut, italian, kinez, meksikan dhe turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 8, qendër shopingu, bare: 11, pishina: 3 (njëra prej tyre me ujë të detit), pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby pa pagesë), 2 kinema, njëra për fëmijë.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banje, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar (në ditën e arritjes pa pagesë), ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: mini futboll, ping pong, muzikë live, xhakuzi, sauna, banjo me avull, banjo turke, animacione, banjo turke, volejboll plazhi, fitnes, pikado, diskotekë.
Me pagesë: masazhë, biliardo, paisjet për tenis, slots, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi.

PËR FËMIJËT: tobogane: 4, këndi për fëmijë në restourant, 2 pishina, këndi i lojërave, klubi i fëmijëve (4-12vjeç), dado me pagesë.