038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Long Beach Resort & SPA

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 75.000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 7 katëshe dhe 12 ndërtesa 2 katëshe, 60% e dhomave janë me pamje nga deti, 554 dhoma standarde, 90 dhoma familjare duplex, 48 dhoma dyshe suite.

Pozita: 50m nga plazhi, 90 km nga aeroporti i Antalyas, 20 km nga qyteti Alanya

PËRMBAJTJA: 5 restourante A La carte (peshkut, italian, kinez, meksikan dhe turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 8, qendër shopingu, bare: 11, pishina: 3 (njëra prej tyre me ujë të detit), pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby pa pagesë), 2 kinema, njëra për fëmijë.

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banje, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar (në ditën e arritjes pa pagesë), ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: mini futboll, ping pong, muzikë live, xhakuzi, sauna, banjo me avull, banjo turke, animacione, banjo turke, volejboll plazhi, fitnes, pikado, diskotekë.
Me pagesë: masazhë, biliardo, paisjet për tenis, slots, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi.

PËR FËMIJËT: tobogane: 4, këndi për fëmijë në restourant, 2 pishina, këndi i lojërave, klubi i fëmijëve (4-12vjeç), dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 524 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive