038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Lagomandra Hotel

Sithonia - Marmaras, Neos Marmaras, 63081
Distanca nga plazhi:120m
Distanca nga qyteti më i afërt: 6km

Çmimi
për person 
327 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 327 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Lagomandra Hotel është në të njëjtin vend saktë si Lagomandra Beach, i vetmi ndryshim është se kjo është pak më larg nga plazhet me rërë artë te Lagomandra. Megjithatë Hotel Lagomandra është i njohur edhe për rrethinat e saj natyrore dhe bukurit natyrore. Në të njëjtën kohë, ai ka qenë edhe plotësisht të rinovuar 2007-2008 ne gjendje të shkëlqyer.