038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Hedef Resort & SPA

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 21 000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë 5-katëshe dhe 2 ndërtesa 7-katëshe (30% e dhomave me pamje nga deti). Posedon 750 dhoma ekonomike standarde 26 m2. 

POZITA: 50m nga plazhi, 100 km nga aeroporti, 6 km nga Alanya

PËRMBAJTJA: 3 restourante A La carte (peshkut, turk), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, qendër shopingu, bare: 6, pishina: 2, pastrim kimik, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT: pastrim ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar çdo ditë ujë dhe lëngje, parket.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: banjo turke, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, animacione, diskotekë, volejboll plazhi, fitnes, basketboll.
Me pagesë: masazha, bilardo, sauna, slots, bowling, sporte ujore.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: këndi për fëmijë në restourant, kënd i lojërave, pishinë për fëmijë, klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 299 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive