038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Blue Dolphin Hotel

Sithonia - Metamorfosi, 63078
Distanca nga plazhi: 50 
Distanca nga qyteti më i afërt: 1.5 kmÇmimi
për person 
302 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 302 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Blue Dolphin është një hotel modern me standarde dhe cilësi lartë të projektimit, ka nivel të lartë të mikpritjes. pikën më të mirë të Halkidikit, në Sithonia, përqafimin e Toroneos Bay, ne kemi krijuar një destinacion unik tejkalon të gjitha pritjet tuajaPlazh me ujërat e saj të kristalta, e cila është vetëm disa hapa larg nga hoteli, është një parajsë e vogël. Dhomat të rehatshme dhe të pajisura plotësisht, janë dekoruar në menyrë elegante, duke pasqyruar dashurinë tonë për detaje.  Blue Dolphin opsionet janë me të vërtetë të pafundme!