038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Hedef Kleopatra Golden Sun

Afër plazhit, 139km nga aeroporti,1km nga Alanya.

HOTELI: 227 dhoma, recepcion, lobi,1 restourant, bar, diskotekë, 2 pishina, qendër tregtare, shërbimi në dhomë.

DHOMAT: Banjë/dush/WC, tharëse flokësh, klimatizim, kasafortë, TV/Sat, minibar, telefon direkt.

SHËRBIMI: AI 
mëngjesi,dreka dhe darka, meze, kafe/çaj, ëmbëlsira, restouranti, pijet alkoolike/joalkoolike.

SPORT / ARGËTIM: pingpong, qendër fitnesi, volejboll plazhi, futboll, banjo turke, saunë, bilardo, masazhë.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, mbulesat, peshqirët.


 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 211 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive