038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Galaxy Beach Hotel

http://www.galaxybeachhotel.com

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2002 në një hapësirë prej 3800 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga dy ndërtesa 5 katëshe. Posedon 116 dhoma standarde (max 2+2).

Pozita: 30m nga plazhi, 130 km nga aeroporti, 12 km nga qyteti Alanya.

PËRMBAJTJA: restourante: 1, bare: 3, pishina: 1, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby dhe bare pa pagesë).

DHOMAT: pastrim ditorë, banjo, TV, telefon, sef me pagesë, ballkon, ndrrimi i mbulesave 2 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: boce, ping pong, aerobik, animacione, fitnes, volejboll plazhi, sauna, banjo turke, pikado.
Me pagesë: masazhë, bilardo, sportet ujore motoristike.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, bar plazhi, çadrat, peshqira pa pagese.

PËR FËMIJË: tobogana: 1, pishinë: 1, këndi i lojërave, klub i fëmijëve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 232 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive