038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Galaxy Beach Hotel

http://www.galaxybeachhotel.com

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2002 në një hapësirë prej 3800 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga dy ndërtesa 5 katëshe. Posedon 116 dhoma standarde (max 2+2).

Pozita: 30m nga plazhi, 130 km nga aeroporti, 12 km nga qyteti Alanya.

PËRMBAJTJA: restourante: 1, bare: 3, pishina: 1, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby dhe bare pa pagesë).

DHOMAT: pastrim ditorë, banjo, TV, telefon, sef me pagesë, ballkon, ndrrimi i mbulesave 2 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar.

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: boce, ping pong, aerobik, animacione, fitnes, volejboll plazhi, sauna, banjo turke, pikado.
Me pagesë: masazhë, bilardo, sportet ujore motoristike.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, bar plazhi, çadrat, peshqira pa pagese.

PËR FËMIJË: tobogana: 1, pishinë: 1, këndi i lojërave, klub i fëmijëve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 232 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive