038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Pallini Beach

Kassandra - Kallithea, 63077  Distanca nga plazhi: 50m
           
Distanca nga qyteti më i
afërt: 1.5 km nga Kallithea 

Çmimi
për person 
287 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 287 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Vendosur  një vend idilik, Pallini Beach Hotel përmban një pishinë mbresëlënëse.

Dhomat janë të pajisura me të gjithë, kondicioner, frigorifer TV, dhe kuti te depozitave. Të gjitha njësitë kanë ballkone apo tarraca me pikpamje nga deti pishina ose kopshti.

Çadrat dielli dhe shtretër janë dhënë  pishinë. Pishina është e madhe për të notuar ditën. Gjatë mbrëmjes bëhet një natë tërheqse me një bar të gjallë dhe disko.

Mëngjes të pasur dhe darkë janë të shërbyera në restorantin kryesor. Bari Sunflowers ofron pije freskuese dhe koktej, ndërsa bari plazh shërben specialitete tradicionale greke dhe Ouzo Akrogiali Taverna propozon enët greke duke përfshirë peshk të freskët dhe ushqim deti.

Gjatë gjithë verës hoteli organizon mbrëmje të veçanta, duke përfshirë netë greke, netë peshku dhe netë BBQ. Ekipi argëtues organizon aktivitete që synojnë në mënyrë specifike për mysafirët tanë të rinj.

Hoteli është 2 km nga qyteti i gjallë Kalithea.
Dhomat e Hotelit: 484