038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Pallini Beach

Kassandra - Kallithea, 63077  Distanca nga plazhi: 50m
           
Distanca nga qyteti më i
afërt: 1.5 km nga Kallithea 

Çmimi
për person 
287 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 287 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Vendosur  një vend idilik, Pallini Beach Hotel përmban një pishinë mbresëlënëse.

Dhomat janë të pajisura me të gjithë, kondicioner, frigorifer TV, dhe kuti te depozitave. Të gjitha njësitë kanë ballkone apo tarraca me pikpamje nga deti pishina ose kopshti.

Çadrat dielli dhe shtretër janë dhënë  pishinë. Pishina është e madhe për të notuar ditën. Gjatë mbrëmjes bëhet një natë tërheqse me një bar të gjallë dhe disko.

Mëngjes të pasur dhe darkë janë të shërbyera në restorantin kryesor. Bari Sunflowers ofron pije freskuese dhe koktej, ndërsa bari plazh shërben specialitete tradicionale greke dhe Ouzo Akrogiali Taverna propozon enët greke duke përfshirë peshk të freskët dhe ushqim deti.

Gjatë gjithë verës hoteli organizon mbrëmje të veçanta, duke përfshirë netë greke, netë peshku dhe netë BBQ. Ekipi argëtues organizon aktivitete që synojnë në mënyrë specifike për mysafirët tanë të rinj.

Hoteli është 2 km nga qyteti i gjallë Kalithea.
Dhomat e Hotelit: 484