038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Ammon Zeus Hotel

Kassandra
- Kallithea, 63077

Distanca nga plazhi: në plazh

Distanca nga qyteti më i afërt: në fshat


Çmimi
për person 
263 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 01.05.2015.  


 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 263 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Ammon Zeus gëzon një vend popullorë të Kalitheas, në HalkidikiHoteli ka një banjë me xhakuzi dhe palestër dhe një pishinë me terrasë verore.

Akomodimi 
 Amonit Zeusit është e ndritshme dhe funksionale. Të gjitha dhomat kanë ballkone private me pamje në det ose mal, dhe janë të pajisura me kondicioner, TV dhe frigorifer.

Restoranti i hotelit shërben pjata tradicionale greke, e bërë nga prodhime të freskëta, lokale.

Shtretër dhe çadra dielli,  ski uji, jet ski dhe motor të detit janë në dispozicion me qera në plazhin e Flamurit Blu. Pishina dhe barplazhi ofrojnë pije freskuese dhe ushqime.

Qasja në internet është e mundshme në lobi.
Hoteli është vetëm një 5-minuta këmbë nga qendra e Kalitheas. Selaniku është vetëm 1 orë larg me makinë.

Dhomat e Hotelit: 126