038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Ammon Zeus Hotel

Kassandra
- Kallithea, 63077

Distanca nga plazhi: në plazh

Distanca nga qyteti më i afërt: në fshat


Çmimi
për person 
263 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 01.05.2015.  


 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 263 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Ammon Zeus gëzon një vend popullorë të Kalitheas, në HalkidikiHoteli ka një banjë me xhakuzi dhe palestër dhe një pishinë me terrasë verore.

Akomodimi 
 Amonit Zeusit është e ndritshme dhe funksionale. Të gjitha dhomat kanë ballkone private me pamje në det ose mal, dhe janë të pajisura me kondicioner, TV dhe frigorifer.

Restoranti i hotelit shërben pjata tradicionale greke, e bërë nga prodhime të freskëta, lokale.

Shtretër dhe çadra dielli,  ski uji, jet ski dhe motor të detit janë në dispozicion me qera në plazhin e Flamurit Blu. Pishina dhe barplazhi ofrojnë pije freskuese dhe ushqime.

Qasja në internet është e mundshme në lobi.
Hoteli është vetëm një 5-minuta këmbë nga qendra e Kalitheas. Selaniku është vetëm 1 orë larg me makinë.

Dhomat e Hotelit: 126