038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Anthemus Sea Beach Hotel

Sithonia - Akti Elias, Nikiti, 63088
Distanca nga plazhi: 15m
Distanca nga qyteti më i afërt: 6 km

Prej 474 €, PP, Double Room (garden view), shërbimi HB.


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 474 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Anthemus Beach Hotel & Spa shtrihet në një sipërfaqe prej 38.000m, në një gji piktoresk përgjatë Bregut të qetë "Elia" Sithonia Halkidiki në një plazh me rërë, është shpërblyer me "Blue Flag" të Komunitetit Evropian. Të gjitha dhomat dhe suitat janë artistikisht dhe estetikisht të rregulluar dhe zbukuruar për të siguruar cilësi të lartë. Anthemus Beach Hotel ka një vend të shkëlqyer direkt bregdet, dhe lehtësisht të arritshëm në një plazh me rërë të shkëlqyer. Si plazhi dhe deti janë shpërblyer me "Blue Flag" të Komunitetit Europian për cilësi të lartë pastërti dhe të siguri.