038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Palladium Hotel

Kassandra - Kriopigi, 63077Distanca nga plazhi: 0.5 km

Distanca nga fshati më i afërt: 1.5 km nga Kriopigi / Kallithea


Çmimi
për person 
243 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 01.05.2015.    

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 243 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Palladium  Halkidiki ndodhet në gadishullin Kasandra cila vazhdimisht tërheq vizitor, grek dhe të huaj është 90 kilometra larg nga Selaniku dhe vetëm 3 kilometra larg nga vendpushimet metropolitane të Kalitheas, e cila ofron zgjedhje të shumta tërheqëse të mrekullueshme për rrethin e juajHoteli  Kasandra është vetëm 600 metra larg nga plazhet me rërë  hollë të Kasandrës, i dha edhe kombinimin e ujit të kaltërtë kristal. Të lë pa frymë era e detit dhe aroma e pishave të krijuar një atmosferë e relaksimit të plotë dhe gjakftohtësi. Palladium Hotel ju mirëpret dhe shpreson  të ketë një festë të mrekullueshme  Halkidiki. Stoli e kësaj natyre, në mes të një mali të mbuluar me pisha të gjelbërta dhe plazhet idilike, ne kemi ndërtuar një nga hotelet më të bukura në Halkidiki - simboli i Halkidikit, që dëshirojnë të ofrojnë për vizitorët tanë një të përsosur, miqësore, mjedisi familjar për pushime, në Kriopigi me infrastrukturat moderne dhe që tregojnë vendndodhjen e pakrahasueshme në Greqi. I privilegjuari Palladium Hotel ju ofron qasje të bukurive të rralla natyrore të Halkidikit dhe siguron paqen dhe qetësinë për njerëzit që janë në kërkim për një hotel të ngrohtë  ritmet e Kassandrës. Provoni një natë jashtë me salla argëtuese të zonës, vizitoni festivale tradicionale dhe festa dhe ecni nëpër bare dhe klube, të cilat japin ritmin e natës të  paharrueshme greke, shpresoj se ju keni një akomodim të rehatshëm në Hotel Paladium, një nga hotelet më të mahnitshme  Halkidiki - simbol i HalkidikitNe po shohim përpara për të treguar për rreth në një pjesë magjike të Greqisë dhe zbulimin për ju të fshehtat e festave qiellore dhe unike.