038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Kassandra Palace Hotel

Kassandra - Kriopigi, 63077
Distanca nga plazhi: 5m
Distanca nga qyteti më i afërt: 1.5 km

Çmimi
për person 
346 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 01.05.2015.   


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 346 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Vendosur së bashku në një plazh privat me rërë  Kriopigi, Pallati Kasandra përmban një fushë tenisi dhe një restoran përballë detit. Ofron falas Wi-Fi, dhoma me kondicioner me pamje nga pishina ose nga deti.

Shtretër dielli pa pagesë, çadra dhe peshqir plazhi janë dhënë në pishinë dhe në plazh. Anije me pedale dhe canoes janë në dispozicion në qendrën sportive të ujit. Ka edhe pishinë për fëmijë dhe klubi një kec.

Dhomat të ndritshme dhe të ajrosur ftuar kanë ballkon privat. Secili vjen me një flat TV ekran satelit dhe minibar e pajisur mirë. Banjot kanë, tharëse flokësh vaskë etj.

Bar ammos shërben gatim greke dhe ndërkombëtar, si dhe ushqime dhe pije. Mysafirët mund të gëzojnë kokteje freskuese  barin e hotelit në plazh.

Pallati Kasandra është 1.5 km nga Kriopigi. Mysafirët mund të marrin me qira një makinë apo një varkë  pritjen e hotelit dhe të zbulojnë plazhet e Halkidikit. Selaniku Aeroporti Ndërkombëtarë është 80 km larg.