038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Kassandra Palace Hotel

Kassandra - Kriopigi, 63077
Distanca nga plazhi: 5m
Distanca nga qyteti më i afërt: 1.5 km

Çmimi
për person 
346 € prej
datës 06.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 01.05.2015.   


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 346 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Vendosur së bashku në një plazh privat me rërë  Kriopigi, Pallati Kasandra përmban një fushë tenisi dhe një restoran përballë detit. Ofron falas Wi-Fi, dhoma me kondicioner me pamje nga pishina ose nga deti.

Shtretër dielli pa pagesë, çadra dhe peshqir plazhi janë dhënë në pishinë dhe në plazh. Anije me pedale dhe canoes janë në dispozicion në qendrën sportive të ujit. Ka edhe pishinë për fëmijë dhe klubi një kec.

Dhomat të ndritshme dhe të ajrosur ftuar kanë ballkon privat. Secili vjen me një flat TV ekran satelit dhe minibar e pajisur mirë. Banjot kanë, tharëse flokësh vaskë etj.

Bar ammos shërben gatim greke dhe ndërkombëtar, si dhe ushqime dhe pije. Mysafirët mund të gëzojnë kokteje freskuese  barin e hotelit në plazh.

Pallati Kasandra është 1.5 km nga Kriopigi. Mysafirët mund të marrin me qira një makinë apo një varkë  pritjen e hotelit dhe të zbulojnë plazhet e Halkidikit. Selaniku Aeroporti Ndërkombëtarë është 80 km larg.