038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Avantgarde Hotel

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 590 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: i ndertuar ne vitin 2009 ne nje hapesire prej 140,000 m2. Hoteli perbehet nga nje ndertese 4-kateshe si ndertese kryesore  dhe 42 villa. Ndertesa kryesore perbehet nga 347 dhoma standarde 42 m2, 25 junior suita  82 m2, 13 family suita 82 m2. Villat perbehen nga 12 villa vogue deluxe.15 Monte Carlo Villa 220 m2, 15 Bali Villa  220 m2.

Pozita: ne plazh - Gyunuk, 45 km nga aeroporti, 9 km nga Kemeri

PERMBAJTJA: 6 restorane A La carte (italian, ushqim peshkut, turk, libanez, japonez dhe francez), pishine e brendshme 1, stilist flokesh, restourante: 1, lavanderi, tobogane 6, fushe futbolli, shoping qendër, bare: 10, pastrim kimik, pishina 3, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, WiFi - me pagese  ne loby pa pagese.

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditore, banje, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, tharese flokesh, klimatizim, minibar  uje dhe lengje - cdo dite, ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM
:
Pa pagese: muzike live, xhakuzi, pikado, mini futboll, animacione, gjuajtje me hark, banjo turke, sportet e ujit, volejboll plazhi, basketboll, pikado, diskoteke, banjo me avull.
Me pagese: masazhe, bilardo, fitnes, fushat e sportit, fusha e tenisit me drita, bowling, ore tenisit.

PLAZH
: me guralec, cadrat, shtreterit, peshqiret, pier, bar plazhi, tendat ne plazh.

PER FEMIJET
: tobogane: 2, meny per femije, klubi i femijeve, klubi per junior, pishina per femije: 1, dado me pagese, vend lojerash, kopsht zologjik, restouranti i femijeve.