038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Rixos Premium Tekirova

http://www.rixos.com/en/rixos-tekirova-hotel

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2002 në një hapësirë prej 95,000 m2. I renovuar në vitin 2009. Përbëhet nga ndërtesa 4 katëshe e cila përbëhet nga blloku A blloku B dhe Bungallovet. Blloku A përbëhet nga 144 dhooma standarde 32 m2, 2 dhoma familjare 88 m2 dhe 4 dhoma superiore 81 m2. Bloku B përbëhet nga  338 dhoma standarde 26 m2, 14 dhoma familjare 70 m2, 14 dhoma / suita 52 m2. Bungallovat përbëhen prej 96 dhomave familjare me 46 m2.

Pozita: në plazh - Tekirova, 73 km aeroporti, 20 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La Carte (francez, italian, ushqim detit dhe skare), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 1, shoping qendër, bare: 7, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë  - në Loby pa pagesë.

DHOMAT:
 shërbimi në dhome me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim (në bungallov individual), minibar: birrë, ujë dhe lëngje, ballkon, parket, WiFi me pagesë.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: pingpong, aerobik, loja me hark, muzikë live, xhakuzi, pikado, surfim (me licence), animacione, banjo turke, sportet e ujit, volejboll plazhi, fitnes, basketboll, diskotekë, banjo me avull.
Me pagesë: masazha, bilardo, orë tenisi, fushat e sportit, trajnim për tenis, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 2, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik, restouranti i fëmijëve.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 750 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive