038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Rixos Premium Tekirova

http://www.rixos.com/en/rixos-tekirova-hotel

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2002 në një hapësirë prej 95,000 m2. I renovuar në vitin 2009. Përbëhet nga ndërtesa 4 katëshe e cila përbëhet nga blloku A blloku B dhe Bungallovet. Blloku A përbëhet nga 144 dhooma standarde 32 m2, 2 dhoma familjare 88 m2 dhe 4 dhoma superiore 81 m2. Bloku B përbëhet nga  338 dhoma standarde 26 m2, 14 dhoma familjare 70 m2, 14 dhoma / suita 52 m2. Bungallovat përbëhen prej 96 dhomave familjare me 46 m2.

Pozita: në plazh - Tekirova, 73 km aeroporti, 20 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La Carte (francez, italian, ushqim detit dhe skare), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 1, shoping qendër, bare: 7, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë  - në Loby pa pagesë.

DHOMAT:
 shërbimi në dhome me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim (në bungallov individual), minibar: birrë, ujë dhe lëngje, ballkon, parket, WiFi me pagesë.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: pingpong, aerobik, loja me hark, muzikë live, xhakuzi, pikado, surfim (me licence), animacione, banjo turke, sportet e ujit, volejboll plazhi, fitnes, basketboll, diskotekë, banjo me avull.
Me pagesë: masazha, bilardo, orë tenisi, fushat e sportit, trajnim për tenis, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 2, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik, restouranti i fëmijëve.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 750 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive