038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Amara Prestige

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2007 në një hapësirë prej 100,000 m2. I renovuar në vitin 2015. Përbëhet nga një ndërtesë 3 katëshe. Ka 263 dhoma standarde 32m2, 16 dhoma familjare 54 m2, 96 dublex dhoma familjare 47m2, 10 dhoma family superior 54 m2, 6 suita superiore 130 m2, 20 apartmane me pishinë 30 m2, 6 junior suita 30 m2, 23 dhoma ekonomike pa ballkon 15-20 m2, 24 dhoma ekonomike 20 m2.

Pozita: plazhi me nënkalim - Goynuk, 48 km aeroporti, 6 km nga qyteti Kemer

PËRMBAJTJA: 5 restorante A la Carte (peshkut, italian, kinez dhe turk), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 2, shoping qendër, bare: 6, pishina: 3, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, SPA, Wi-Fi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT: shërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar çdo ditë ujë dhe lëngje, ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: pingpong, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, animacione, banjo turke, volejboll plazhi, fitnes, diskotekë, banjo turke.
Me pagesë: masazhë, bilardo, saunë, paisjet për tenis, trajnim për tenis, slots, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZH
: me rërë
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogane: 1, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 566 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive