038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

La Mer

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1997 në një hapësirë prej 34,000 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga një ndërtesë 4-katëshe. 80 dhoma standarde me 24 m2, 34 dhoma  familjare, 6 Suita 30-40 m2.

Pozita: në plazh - Goynuk, 48 km aeroporti, 6 km nga qyteti Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La Carte (peshkut, italian, kinez dhe turk), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 2, shoping qendër, bare: 5, pishina: 1, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, SPA, Wi-Fi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT
: pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar - çdo ditë ujë dhe lëngje, parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: pingpong, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, animacione, banjo turke, volejboll plazhi, fitnes, pikado, diskotekë, banjo turke.
Me pagesë: masazhë, bilardo, saunë, paisjet për tenis, trajnim për tenis, slots, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me guralec
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: tobogane: 1, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 547 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive