038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

La Mer

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1997 në një hapësirë prej 34,000 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga një ndërtesë 4-katëshe. 80 dhoma standarde me 24 m2, 34 dhoma  familjare, 6 Suita 30-40 m2.

Pozita: në plazh - Goynuk, 48 km aeroporti, 6 km nga qyteti Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La Carte (peshkut, italian, kinez dhe turk), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 2, shoping qendër, bare: 5, pishina: 1, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, SPA, Wi-Fi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT
: pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar - çdo ditë ujë dhe lëngje, parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: pingpong, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, animacione, banjo turke, volejboll plazhi, fitnes, pikado, diskotekë, banjo turke.
Me pagesë: masazhë, bilardo, saunë, paisjet për tenis, trajnim për tenis, slots, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me guralec
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: tobogane: 1, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 547 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive