038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Crystal Tat Beach

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 555 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

Pozita: Në plazh
40 km nga Aeroporti, 2 km nga Beleku

HOTELI: 422 dhoma
Lobi, restoranti kryesor, 6 restorante A-la-carte, 5 bare, 6 pishina, pishina për fëmijë, rrëshqitëse uji, diskotekë, dyqane, kinema, berber, sallon të bukurisë, internet-cafe.

DHOMAT: Banjë/WC, tharëse flokësh, Telefon, kasafortë, TV/Sat, interneti, Minibar, klimatizim.

SHËRBIMI: UAI
Mëngjesi,dreka, mëngjesi për gjumashët, snack, kafe dhe ëmbëlsirë, snack mesnate, pijet joalkoolike dhe alkoolike.

SPORT / ARGËTIM: 3 fusha tenisi, pingpong, basketbolli, volejbolli, banjë turke, sauna, xhakuzi, qendra e fitnesit, Bilardo, masazha, loja me birila, internet-kafeja, biçiklizmi.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit.