038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Royal Holiday Palace

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 në një hapësirë prej 53 000 m2. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 10-katshe. Hoteli ka 461 dhoma superiore (46 m2), 24 suita deluxe me dy dhoma të fjetjes (85 m2), 47 dhoma dublex familjare (75 m2), dhe 56 dhoma familjare me dy dhoma të fjetjes (60 m2).

Pozita: në plazh - Antalya, 15 km aeroporti, 17 km Antalia

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (grill, italian, meksikan, ushqim deti, dhe far), Pishinë e brendshme: 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Larje rrobash, Internet kafe me pagesë, Tobogana: 5, Sallë vallëzimi, Shoping qendër, Bare: 8 (njëri punon 24 orë), Pishina: 1, Sallë konferencash: 3, WiFi gratis në llobi, Vend për tharje rrobash.

DHOMAT: 
Shërbim dhomë (24 orë), Nxemse uji, Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar gratis (pije dhe birrë), Ballkon, Shporte frutash për mirëseardhje, Vaske apo dush, Internet: Wifi pa pagesë, Parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Fitnes, Tenis, Volejboll plazhi, Basketboll, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Gjuajtje me hark, Disko.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sporte ujore, Slots, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Bowling.

PLAZH:
 me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi.

PER FEMIJET: 
Tobogana: 3, Meny për fëmijë, Vendlojërash, Park dëfrimi (rrota Ferris, makina, trambolin), Pishinë për fëmijë: 1, Klub për fëmijë (4-12 vjeç), Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 638 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive