038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Delphin Imperial

http://www.delphinimperial.com
HOTELI: I ndertuar ne vitin 2012 ne nje hapesire prej 54,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore  9-kateshe , 459 dhoma superiore me 35 m2, 14 junior suita dy dhomeshe me 58 m2, 38 dhoma familjare dy dhomeshe me 56 m2 dhe 21 dhoma delphin nje dhomeshe.

Pozita: në plazh - Antalya, 
10 km Aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 
7 Restourante A la Carte (osman, peshku, internacional, italian, grek, lindjes se larget, steakhouse dhe francez), Pishinë e brendshme : 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Lavanderi, Restorant dietal, Internet kafe - me pagesë, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 16 (njëri punon 24 orë), Pishina: 3, Sallë mbledhjesh: 5, Spa, WiFi gratis në lobby, Dhomë konsulence, Kinema.

DHOMAT: 
Shërbim dhome pa pagesë, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite pije, birre, qokollate, kikiriki), Ballkon, Shporte frutash per mirëseardhje.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Pingpong, Muzikë live, Animacione, Aerobik, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Diskotekë, Basketboll, Sporte jo të motorizuara.
Me pagesë: Xhakuzi, Masazhë, Biliardo, Trajnim për zhytje, Sportet të motorizuara,Trajnim për tenis, Slots, Surfim (me licencë), Tenis me ndriqim, Bowling.

PLAZH: 
me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat (pa pagesë).

PER FEMIJET: 
Tobogana: 1, Meny për fëmijë, Klubi i femijeve (4-12 vjeç), Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Llunapark, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 770 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive