038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Delphin Imperial

http://www.delphinimperial.com
HOTELI: I ndertuar ne vitin 2012 ne nje hapesire prej 54,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore  9-kateshe , 459 dhoma superiore me 35 m2, 14 junior suita dy dhomeshe me 58 m2, 38 dhoma familjare dy dhomeshe me 56 m2 dhe 21 dhoma delphin nje dhomeshe.

Pozita: në plazh - Antalya, 
10 km Aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 
7 Restourante A la Carte (osman, peshku, internacional, italian, grek, lindjes se larget, steakhouse dhe francez), Pishinë e brendshme : 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Lavanderi, Restorant dietal, Internet kafe - me pagesë, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 16 (njëri punon 24 orë), Pishina: 3, Sallë mbledhjesh: 5, Spa, WiFi gratis në lobby, Dhomë konsulence, Kinema.

DHOMAT: 
Shërbim dhome pa pagesë, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite pije, birre, qokollate, kikiriki), Ballkon, Shporte frutash per mirëseardhje.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Pingpong, Muzikë live, Animacione, Aerobik, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Diskotekë, Basketboll, Sporte jo të motorizuara.
Me pagesë: Xhakuzi, Masazhë, Biliardo, Trajnim për zhytje, Sportet të motorizuara,Trajnim për tenis, Slots, Surfim (me licencë), Tenis me ndriqim, Bowling.

PLAZH: 
me rërë dhe guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat (pa pagesë).

PER FEMIJET: 
Tobogana: 1, Meny për fëmijë, Klubi i femijeve (4-12 vjeç), Pishina për fëmijë: 1, Vendlojërash, Llunapark, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 770 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive