038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Concorde De Luxe

http://www.concordehotel.com.tr

HOTELI:
I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 62 000 m2. Hoteli perbehet nga ndertesa kryesore 7-kateshe (80% te dhomave jane me pamje nga deti). Hoteli ka 354 dhoma standarde (28-32 m2), 19 junior suita nje dhomeshe (43-56 m2), 16 dhoma duplex (47 m2).

Pozita: në plazh - Antalya
10 km aeroporti, 16 km Antalia

PERMBAJTJA:
6 Restorane A la Carte (kinez, italian, japonez, turk, ushqim deti, steakhouse dhe grill), Pishine e brendshme: 1, Stilist flokësh, Restorante: 1, Larje rrobash, Internet kafe me pagese, Shoping qendër, Bare: 8 (njëri punon 24 ore), SPA, Pishina: 4, Salle konferencash: 5, WiFi llobi me pagese, Vend per tharje rrobash, Tobogana: 4.

DHOMAT:
Sherbim dhome (01:30 - 07:00), Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Parket, WiFi pa pagese, Minibar gratis (pije dhe birre), Ballkon, Shport frutash në mirëseardhje.

SHËRBIMI:
 Ultra All Inclusive

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Minigolf, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione,  Basketboll, Squash, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Surfim, Pikado, Disko, Sporte ujore jo te motorizuara, Volejboll, Minifutboll, Reketet dhe topat e tenisit.
Me pagesë: Masazhë, Sporte ujore te motorrizuara, Xhakuzi, Biliardo, Tenis me ndriqim, Mesime per tenis, Slots, Bowling, Trajnim per zhytje.
PLAZH: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat private me pagesë.

PER FEMIJET:
Vendlojërash, Dado me pagesë, Karrocë për bebe, Pishinë për fëmijë: 1, Klub për fëmijë (4-12 vjec).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 806 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive