038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

VOYAGE SOURGUN

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 726 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

Ne plazh
56km nga aeroporti /4Km nga Side

HOTELI: 
476 dhoma
Loby bar,5 Restorane 
3 Alacartene,Bistro
bare,floketar,Topogan,qender tregetare
salle konferencash,pastrim kimik
pishine e jashtme/mbrendshme,mjekuDHOMAT:
Banje,TV/SAT,minibar
Telefon direct,kalanle muzikore
Klimatizim,kasaforte,tharëse flokësh
dhoma per personat me aftesi te kufzuara


SHËRBIMI: UAI
Mengjesi ,dreka darka
Embelsira,akullore,meze,supe mesnate 
Pije alkoholike dhe 
jo alkoholike

SPORT/ARGRETIMI
Tenis,saune,banjo turke,streetball
pingpong,fitness,fudboll,masazh
Pikado,lojra kompijuterike,miniklub


PLAZHI
Me rere 
Cadrat,mbulesat shtreterit 
Dhe peshqiret