038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Akka Alinda Hotel

 Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 528 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

www.akkahotels.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1995 në një hapësirë prej 32,000 m2. I renovuar në vitin 2010. Përbëhet nga një ndërtesë 5-kateshe ku 40% e dhomave janë me pamje nga deti. Dhe 2 objekte 3-katëshe dhoma anex.176 dhoma standarde në ndërtesën kryesore 22-25 m2, 154 dhoma standarde/klasike 22-25 m2. 6 junior suita dy dhomëshe 46-75 m2, 4 Seniro suita 78-100 m2, 50 dhoma dublex me kate të ndara 60 m2,15 dhoma familjare 32-36 m2.

Pozita: Në plazh -Kemer/Kirish, 65 km aeroporti,7 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 2 Restourante A La Carte (peshkut dhe francez), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Topogana: 1, Shoping qendër, Bare: 5 (njëri punon 24 orë), Pishina: 1, Pastrim kimik, Dhomë konsulencë, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë).


DHOMAT: 
Shërbimi në dhome me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Jakuzzi, Minibar çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Ballkon, Parket.

SPORT / ARGËTIM
:
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sauna, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË
: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, Dado me pagesë.