038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Akka Alinda Hotel

 www.akkahotels.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1995 në një hapësirë prej 32,000 m2. I renovuar në vitin 2010. Përbëhet nga një ndërtesë 5-kateshe ku 40% e dhomave janë me pamje nga deti. Dhe 2 objekte 3-katëshe dhoma anex.176 dhoma standarde në ndërtesën kryesore 22-25 m2, 154 dhoma standarde/klasike 22-25 m2. 6 junior suita dy dhomëshe 46-75 m2, 4 Seniro suita 78-100 m2, 50 dhoma dublex me kate të ndara 60 m2,15 dhoma familjare 32-36 m2.

Pozita: Në plazh -Kemer/Kirish, 65 km aeroporti,7 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 2 Restourante A La Carte (peshkut dhe francez), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Topogana: 1, Shoping qendër, Bare: 5 (njëri punon 24 orë), Pishina: 1, Pastrim kimik, Dhomë konsulencë, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë).


DHOMAT: 
Shërbimi në dhome me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Jakuzzi, Minibar çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Ballkon, Parket.

SPORT / ARGËTIM
:
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sauna, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJË
: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 435 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive