038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

BARUT CENNET & ACANTHUS

http://www.baruthotels.com.tr

HOTELI:
Posedon pesë ndërtersa 3 dhe 4 katëshe. Total ka 120 dhoma standarde cennet ( 18-22m2), dhe 110 dhoma standarde acanthus (18-22m2).   


POZITA: Direkt ne plazh - Side

65 km Aeroporti, 1.5 km nga Side 


PERMBAJTJA: Restaurant a la carte: 1 (turk)

Floktarë / Lavanderi /  Dyqane

Bare: 3 / Pishina: 1 / Dhomë konferencash: 1

Pastrim kimik / Mjeku 

Restaurante: 2 / Internet caffe me pages / Wi-FI ne lobi bar me pages


DHOMAT:  Telefon / Ballkon

Mbulesat ndërrohen 2 herë në javë

Pastrim i dhomës cdo ditë / TV

Sef / Tharëse flokësh / Klimatizim 

Minibar pa pagesë: pije dhe ujë cdo ditë

Dyshemeja:laminat


SHËRBIMI: AI


SPORT / ARGËTIM: 

pa pagesë: mini golf / pingpong

muzikë live / Aerobik ne ujë

Animacion / Gjuajtje me hark

Fitnes / Volejboll plazhi 

Fushë tenisi / Sauna / Banjo turke

Aerobik / Diskotekë

me pagesë: Xhakuzi / Masazh

Biliardo / Sportet ujore

Paisjet për tenis / Ndriqimi i fushës


PLAZH: me rërë 

Cadrat  / Shtreterit / Peshqirët

Tendat në plazh dhe pishinë


PER FEMIJET: 

Pishina për fëmijë: 1

Këndi i lojrave 

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 547 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive