038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

BARUT CENNET & ACANTHUS

http://www.baruthotels.com.tr

HOTELI:
Posedon pesë ndërtersa 3 dhe 4 katëshe. Total ka 120 dhoma standarde cennet ( 18-22m2), dhe 110 dhoma standarde acanthus (18-22m2).   


POZITA: Direkt ne plazh - Side

65 km Aeroporti, 1.5 km nga Side 


PERMBAJTJA: Restaurant a la carte: 1 (turk)

Floktarë / Lavanderi /  Dyqane

Bare: 3 / Pishina: 1 / Dhomë konferencash: 1

Pastrim kimik / Mjeku 

Restaurante: 2 / Internet caffe me pages / Wi-FI ne lobi bar me pages


DHOMAT:  Telefon / Ballkon

Mbulesat ndërrohen 2 herë në javë

Pastrim i dhomës cdo ditë / TV

Sef / Tharëse flokësh / Klimatizim 

Minibar pa pagesë: pije dhe ujë cdo ditë

Dyshemeja:laminat


SHËRBIMI: AI


SPORT / ARGËTIM: 

pa pagesë: mini golf / pingpong

muzikë live / Aerobik ne ujë

Animacion / Gjuajtje me hark

Fitnes / Volejboll plazhi 

Fushë tenisi / Sauna / Banjo turke

Aerobik / Diskotekë

me pagesë: Xhakuzi / Masazh

Biliardo / Sportet ujore

Paisjet për tenis / Ndriqimi i fushës


PLAZH: me rërë 

Cadrat  / Shtreterit / Peshqirët

Tendat në plazh dhe pishinë


PER FEMIJET: 

Pishina për fëmijë: 1

Këndi i lojrave 

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 547 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive