038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

BARUT HEMERA RESORT & SPA

POZITA:
Afer plazhit
35km nga aeroporti,3km nga Side

HOTELI: 
338 dhoma
Loby bar 3 Restorane 
bare, shitore,
Pasticeri, Shoping qender
Floktarë ,pishina,topogana,
Alcarte (me rezervim)


DHOMAT:
Banje, Tharese flokesh
Telefon direct, TV sat.
Internet, Minibar
Kasaforte,Klimatizim,balkon
Ballkon 

SHËRBIMI: AI
Mengjesi ,dreka darka
Embelsira,meze te lehta mesnate 
Pije alkoholije dhe jo alkoholike

SPORT/ARGRETIMI
Tenis,
Volejboll,pingpong
Voliboll ne plash,fitness ,surfim
Kanu, Barke me pedale,animacione
Te ndryshme


PLAZHI
Me rere 
Cadrat,mbulesat shtreteritdhe
peshqiret 
Pa pagese.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 497 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive