038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Barut Arum

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 700 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1996 ne nje hapesire prej 36 000 m2. Restaurimi i fundit është bërë në vitin 2008. Hoteli ka një ndërtesë 6 katëshe dhe 11 ndertesa 3 dhe 4 katershe. Total ka 201 dhoma standarde ( 31m2), 49 suita deluxe familjare (dy dhomeshe, 45m2), 54 residenca te medha (dy dhoma gjumi 55m2), 23 junior suita një dhomëshe (57m2). 


POZITA: Direkt ne plazh - Side

65 km Aeroporti, 3 km nga Side 


PERMBAJTJA:

Restaurant a la carte: 3 (internacional, deti dhe turk)

Floktarë / Lavanderi / Topogane: 1 / Dyqane

Bare: 4 / Pishina: 2 / Dhomë konferencash: 1

SPA / Pastrim kimik / Mjeku 

Restauranti kryesorë / Internet caffe me pages / Wi-FI ne lobi bar me pages

 

DHOMAT: Sherbim dhome: me pagese 

Garderobë / Telefon / Ballkon

Peshqirët ndërrohen 3 herë në javë

Pastrim i dhomës cdo ditë / TV

Sef / Tharëse flokësh / Klimatizim 

Minibar pa pagesë: pije dhe birrë cdo ditë

Dyshemeja:laminat


SHËRBIMI: UAI


SPORT / ARGËTIM: 

pa pagesë: mini golf / pingpong

muzikë live / Aerobik ne ujë

Animacion / Gjuajtje me hark

Fitnes / Volejboll plazhi 

Fushë tenisi / Sauna / Banjo turke

Aerobik / Diskotekë

me pagesë: Xhakuzi / Masazh

Biliardo / Sportet ujore

Paisjet për tenis / Ndriqimi i fushësPLAZH: me rërë 

Cadrat  /   Shtreterit  /  Peshqiret

Bar plazhi  /  Tendat ne plazh PER FEMIJET: 

Këndi i fëmijëve në restaurant

Topogane: 1 / Pishina për fëmijë: 1

Këndi i lojrave / Dado me pagesë

Klubi i fëmijë: (4-12 vjeq)