038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Marti Myra

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 605 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1995 ne nje hapesire prej 100,000 m2, renovimi I fundit ne vitin 2012. Hoteli perbehet nga 30 ndertesa 3-4 katëshe. 254 dhoma Superiore (përfshirë 4 dhoma per person me aftesi te kufizuara, max 2+2 , 36 m2). 119 Dhoma Superior Deluxe nje-dhomeshe ( dush, qaj dhe kafe, birre, max 2+2, 36m2), 42 dhoma familjare Superior (dy dhoma me derë, max 4+1 persona, 44m2), 45 dhoma Superior Deluxe familjare (dy dhoma me derë, dush, kafe dhe qaj, birrë, max 4+1 persona, 44m2), 19 dhoma Duplex Superior Deluxe me dy kate (ne cdo kat ka dhome dhe ne katine pare banjo, kafe dhe qaj, birre, max 4+1 persona, 50m2). 4 suita Premium, 1 apartman Premium Honeymoon Suite, dhe 1 Suite Presidenciale. 

Pozita
: Ne plazh -Kemer, 70 km aeroporti, 17 km nga Kemeri, ne fshatin Tekirova.

PERMBAJTJA
: 4 Restourante A La carte (turk, deti, lindja e larget, Italian dhe kuzhine nderkombtare, me rezervim, 1 here gjate qendrimit pa pagese), Pishine e brendshme 1, Berber, Restourante: 1,Lavanderi, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 2, Shoping qendër, Bare: 6 , Pishine: 1 (e hapur, 7 sektor), Pastrim kimik, Salle konferencash, Spa, WiFi –pa pagese deri 256 kb ne gjithe territorin, Kinema pa pagese.

DHOMAT
: Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Balkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë ne javë, Tharese flokesh, Klimatizim, Jakuzzi, Minibar : ujë dhe pije cdo dite, Ballkon, Parket. Wi-fi pa pagesë

SPORT / ARGËTIM
: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Sauna: 2, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo,  Zhytje, Paisjet per tenis, Mini golf, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me rërë dhe guralecë   
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Tendat. Beach Bar, pasarelë dhe platform.

PËR FËMIJET
: Meny per femije, Klubi i femijeve 4-12 vjec, Pishina per femije: 1, Dado me pagesë, Vend lojërash, Kopesht zologjik, kurs per kompjuter (5-14 vjeq pa pagese).