038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Marti Myra

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1995 ne nje hapesire prej 100,000 m2, renovimi I fundit ne vitin 2012. Hoteli perbehet nga 30 ndertesa 3-4 katëshe. 254 dhoma Superiore (përfshirë 4 dhoma per person me aftesi te kufizuara, max 2+2 , 36 m2). 119 Dhoma Superior Deluxe nje-dhomeshe ( dush, qaj dhe kafe, birre, max 2+2, 36m2), 42 dhoma familjare Superior (dy dhoma me derë, max 4+1 persona, 44m2), 45 dhoma Superior Deluxe familjare (dy dhoma me derë, dush, kafe dhe qaj, birrë, max 4+1 persona, 44m2), 19 dhoma Duplex Superior Deluxe me dy kate (ne cdo kat ka dhome dhe ne katine pare banjo, kafe dhe qaj, birre, max 4+1 persona, 50m2). 4 suita Premium, 1 apartman Premium Honeymoon Suite, dhe 1 Suite Presidenciale. 

Pozita
: Ne plazh -Kemer, 70 km aeroporti, 17 km nga Kemeri, ne fshatin Tekirova.

PERMBAJTJA
: 4 Restourante A La carte (turk, deti, lindja e larget, Italian dhe kuzhine nderkombtare, me rezervim, 1 here gjate qendrimit pa pagese), Pishine e brendshme 1, Berber, Restourante: 1,Lavanderi, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 2, Shoping qendër, Bare: 6 , Pishine: 1 (e hapur, 7 sektor), Pastrim kimik, Salle konferencash, Spa, WiFi –pa pagese deri 256 kb ne gjithe territorin, Kinema pa pagese.

DHOMAT
: Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Balkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë ne javë, Tharese flokesh, Klimatizim, Jakuzzi, Minibar : ujë dhe pije cdo dite, Ballkon, Parket. Wi-fi pa pagesë

SPORT / ARGËTIM
: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Sauna: 2, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Banjo turke, Skuash, Mini golf.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo,  Zhytje, Paisjet per tenis, Mini golf, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me rërë dhe guralecë   
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Tendat. Beach Bar, pasarelë dhe platform.

PËR FËMIJET
: Meny per femije, Klubi i femijeve 4-12 vjec, Pishina per femije: 1, Dado me pagesë, Vend lojërash, Kopesht zologjik, kurs per kompjuter (5-14 vjeq pa pagese).

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 513 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive