038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Limak Limra Hotel & Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 608 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1998 në një hapësirë prej 110,000 m2. I renovuar në 2013. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 7 katshe, 589 dhoma standarde 25-32 m2, 52 dhoma familjare 32 m2, 37 Jakuzzi room 34 m2.

Pozita: Në plazh - Kirish, 70 km nga aeroporti, 8 km nga Kemeri

PËRMBAJTJA: 5 Restorane A La carte (turk, peshku, kinez, italian dhe skarë), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 2, Lavanderi, Tobogane 6, Fushë futbolli, Qendër shopingu, Meny dietale, Bare: 6, pastrim kimik, Pishina 3, Dhomë konsulence, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë  në loby pa pagesë.

DHOMAT: Shërbimi në dhomë me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar: ujë, lëngje dhe birrë - çdo ditë, Ballkon, Parket, Wi-Fi pa pagesë.

SPORT / ARGËTIM:
Me pagesë: Muzikë live, Xhakuzi, Mini futboll, Animacione, Gjuajtje me hark, Banjo turke, sportet e ujit, Squash, Volejboll plazhi, Basketboll, Pikado, Diskotekë, Banjo me avull.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Fitnes, Fushat e sportit, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Klubi për Junior, Pishinë për fëmijë: 1, Dado me pagesë, Vend lojërash.