038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Limak Limra Hotel & Resort

HOTELI: I ndërtuar në vitin 1998 në një hapësirë prej 110,000 m2. I renovuar në 2013. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 7 katshe, 589 dhoma standarde 25-32 m2, 52 dhoma familjare 32 m2, 37 Jakuzzi room 34 m2.

Pozita: Në plazh - Kirish, 70 km nga aeroporti, 8 km nga Kemeri

PËRMBAJTJA: 5 Restorane A La carte (turk, peshku, kinez, italian dhe skarë), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 2, Lavanderi, Tobogane 6, Fushë futbolli, Qendër shopingu, Meny dietale, Bare: 6, pastrim kimik, Pishina 3, Dhomë konsulence, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë  në loby pa pagesë.

DHOMAT: Shërbimi në dhomë me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar: ujë, lëngje dhe birrë - çdo ditë, Ballkon, Parket, Wi-Fi pa pagesë.

SPORT / ARGËTIM:
Me pagesë: Muzikë live, Xhakuzi, Mini futboll, Animacione, Gjuajtje me hark, Banjo turke, sportet e ujit, Squash, Volejboll plazhi, Basketboll, Pikado, Diskotekë, Banjo me avull.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Fitnes, Fushat e sportit, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Klubi për Junior, Pishinë për fëmijë: 1, Dado me pagesë, Vend lojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 497 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive