038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Pranverë në Ulqin


PRANVERË NË ULQIN!

Hotel Otrant Resort & SPA 4* me shërbim HB 

Ofertë Speciale me qëndrim nga 01.04.2018 deri më 26.04.2018

Oferta është valide deri më 30.03.2018!

2 netë / 3 ditë  €70 për person në dhomë dyshe!
3 netë / 4 ditë  €100 për person në dhomë dyshe!
Akomodimi është në objektin kryesor.

Në çmim përfshihet:
1. Akomodimi në hotel.
2. Sherbimi Gjysempansion mëngjes dhe darkë.
3. Masazhë gratis në Hotel.
4. SPA Center - Shfrytëzimi i pishinës të brendshme dhe të
jashtme.
5. Wifi-Internet pa pagesë.
6. Parking.


                                                       

 • Destinacioni:
 • Çmimi:
  prej 70 €

Pershkrimi i Hotelit

Hoteli përbëhet nga 240 dhoma, 134 prej tyre janë të vendosura në objektin kryesor (në hotel), 34 dhoma dhe 6 suita me pamje nga deti.
15 dhoma lidhëse, nga 5 të tilla në secilin kat, ashensor, sallë të madhe, recepcion. 
Dhomat familjare, janë të lidhura 2 dhoma së bashku për 4 persona maximum. Për mysafirët special janë në dispozicion 13 villa (106 suita) të vendosura në teritorin e Otrant Beach.
Të gjitha janë të rregulluara me një interier të këndshëm që ju të kaloni një kohë dhe pushim relaksues.  

Kjo çmimore vazhdon nga data 01.04.2018!

- Vini Re! QADRA DHE SHTRETËRIT E PLAZHËS, JANË GRATIS.
- Checkin - 14:00h   Checkout - 10:00h 
- Pagesë shtesë: Taksa turistike dhe sigurimi 1.45 €, për person në ditë
- Fëmijët prej 0-12 vjeç nuk paguhet, sigurimi i rregullt     
- Fëmijët prej 12-18 vjeç paguajnë 50%
- Kafshët nuk lejohen

PAGESË SHTESË:
- Dhomat me pamje në deti 5 euro për person për ditë
- Për dhomë njëshe + 50%
- Shtrati për bebe 5 €

ZBRITJET:
- Fëmijët deri në 6 vjeç me dy të rritur, në një shtrat -100%; në shtrat veçant -50%
- Fëmijët prej 6-12 vjeç me dy të rritur, në një shtrat -50%; Në shtrat të veçant -30%
- Fëmijët vetëm në dhomë -20%
- 1 Fëmijë prej 3-12 vjeç me 1 të rritur, në një shtrat -30%
- 2 Fëmijë prej 3-12 vjeç me 1 të rritur në një shtrat + shtrat i veçantë -40%
- I rrituri i tretë në shtart të veçantë -10%


Rezervo Tani