038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Akka Antedon

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 620 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 90,000 m2. I renovuar në vitin 2009. Përbëhet nga një ndërtesë kryesore  4-katshe ku 40% e dhomave janë me pamje nga deti. Një ndërtesë tjetër 4 katshe ku në të janë vendosur dhomat familjare dhe 7 villa. Ndërtesa kryesore përbëhet nga 340 dhoma standarde me nga 30-42 m2. 76 dhoma dy katshe familjare - dublex  52-63 m2, 10 dhoma dy katshe duplex suita 45 m2. Ndërtesa e dytë përbëhet prej 68 Dhoma familjare 40-52 m2. Dy Villa Saphire 210 m2, 5 villa Ruby 135 m2.

Pozita: në plazh -Kemer/Beldibi, 45 km aeroporti,15 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 Restourante A La carte (turk, internacional italian dhe ushqimit të detit), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 7, Pishina: 2, Pastrim kimik, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë). 

DHOMAT
: Shërbimi në dhomë me pagesë, Pastrimi ditore, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Xhakuzi, Minibar çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Ballkon, Tepih, WI-FI (pa pagesë).

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Skuash, Mini golf, Sufr (me licencë), Sportet ujore (pa motor).
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sauna, Paisjet për tenis, Badminton, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, Dado me pagesë.