038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Akka Antedon

Çmimi për person 643  për datën 09.06 - 7 netë. 


 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 519 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 90,000 m2. I renovuar në vitin 2009. Përbëhet nga një ndërtesë kryesore  4-katshe ku 40% e dhomave janë me pamje nga deti. Një ndërtesë tjetër 4 katshe ku në të janë vendosur dhomat familjare dhe 7 villa. Ndërtesa kryesore përbëhet nga 340 dhoma standarde me nga 30-42 m2. 76 dhoma dy katshe familjare - dublex  52-63 m2, 10 dhoma dy katshe duplex suita 45 m2. Ndërtesa e dytë përbëhet prej 68 Dhoma familjare 40-52 m2. Dy Villa Saphire 210 m2, 5 villa Ruby 135 m2.

Pozita: në plazh -Kemer/Beldibi, 45 km aeroporti,15 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 Restourante A La carte (turk, internacional italian dhe ushqimit të detit), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1 (dietal), Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 7, Pishina: 2, Pastrim kimik, Sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë). 

DHOMAT
: Shërbimi në dhomë me pagesë, Pastrimi ditore, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Xhakuzi, Minibar çdo ditë pije freskuese dhe birrë, Ballkon, Tepih, WI-FI (pa pagesë).

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Skuash, Banjo turke, Volejboll plazhi, Pikado, Fitnes, Diskotekë, Basketboll, Skuash, Mini golf, Sufr (me licencë), Sportet ujore (pa motor).
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Sauna, Paisjet për tenis, Badminton, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI
: me guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËT
: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, Dado me pagesë.