038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Crystal Deluxe Resort

POZITA: Hoteli është I vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 56 km larg nga aeroporti I Antalisë.


AKOMODIMI: Hoteli posedon 356 luksoze dhe moderne. 309 dhoma Standarde, (77 dhoma lidhëse dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara, max 3 pax). 41 dhoma familjare (2 dhoma dhe një banjo, max. 4 pax), 3 Pasha suita ( një dhomë e fjetjes me një dhomë dite, banjo me Jakuzzi, LCD TV dhe DVD player)(max. 5 pax), 3 Sultan suita ( dy dhoma të fjetjes dhe një dhomë dite, dy banjo, një me Jakuzzi tjetra me vaskë/dush, LCD TV, DVD player). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me vaskë/dush dhe tharëse flokësh, klimë qendrore, tel.direkt, mini bar (lëngje rimbushur çdo ditë), kasafortë, tepison me dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, lidhje me internet sipas kërkesës, ballkon. Dhomat janë me pamje nga deti ose nga kopshti.


SHËRBIMI: Ultimate All Inclusive. 24 orë ushqim dhe pije. Faculeta freskuese në të arritur dhe një pije tradicinale Turke – “sherbet”. Mëngjesi, mëngjesi I vonshëm, dreka dhe darka, bufe dietale, bufe speciale për fëmijë, restaurant me ushqim të lehtë gjatë ditës, A la Carte restaurant në mbrëmje, akullore. Shërbimi në Lagoon bar nga 16.30-19.00, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, 7 bare përgjatë kompleksit hotelier. Me pagesë: Pijet alkoolike nga importi, vera speciale dhe internacionale, shërbimi në dhomë, lëngjet I e freskëta, pijet nga importi nga ora 01.00-10.00.

 

PËRMBAJTJA: Hoteli posedon restaurant kryesor Panorama, A la Carte restaurantet – Meksikan, Turk dhe Italian ( me rezervim paraprak). Mjeku shëndetsor, kujdestari I fëmijëve, pastrim rrobash dhe pastrim kimik, lidhje interneti nëpër dhoma, flokëtar, qendër tregtare, lojra me kompjuter, renta car me pagesë.

PLAZHI: Hoteli shtrihet në plazhin privat me guralecë. Ndërmjet hotelit dhe plazhit ndodhet një rrugë. Shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plash ( me deposit), janë  pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Posedon pishinë të jashtme dhe të mbrendshme për të rritur dhe fëmijë, aqua park, fushë tenisi, vollejboll në plazh, basketboll, ping pong, fitness, banjo turke, sauna, dhomë me avull, Jakuzzi, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Me pagesë: Masazhat, qendra Spa & Health, ndriqimi për tennis, biliardo. Programet animuese me ekop professional gjatë tërë ditës dhe shfaqje speciale në mbrëmje. Mini klub për fëmijë 04-12 vjet, me programe dhe gara si dhe në mbëmje MiniDisko.

 

 

http://www.crystalhotels.com.tr    

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 368 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive