038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Saphir Resort and SPA

HOTELI: i ndertuar ne vitin 2008 ne nje hapesire prej 18 000 m2. Perbehet nga nje ndertesa 7 kateshe. Posedon 307 dhoma standarde, 17 dhoma familjare (dy dhomeshe).

Pozita: prane plazhit, 90 km nga aeroporti, 36 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 2 restourante A La carte (italian dhe turk), pishine e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, tobogana: 3, dyqane per shoping, bare: 6, pishina: 2, dhome konsulence, salle konferencash, Spa, WiFi (ne loby pa pagese).

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditore, banje, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, tharese flokesh, klimatizim qendror, minibar uje dhe lengje, ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIMpa pagesë: ping pong, aerobik, fitnes, olejboll ne plazh, fushe tenisi, sauna, banje me avull, banjo turke, pikado, diskoteke, basketboll.
me pagesë: masazhë, sportet ujore me motor, zhytje ne thellesi.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, peshqiret me kaucion, bar plazh, çadrat, tendat ne plazh.

PER FEMIJET: tobogane: 1, pishine: 1, kendi i lojerave, klub i femijeve 4-12vjeç.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 477 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive