038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Viti i Ri 2018 - Club Hotel Sera

VITI I RI 2018 ANTALYA - CHARTER FLUTURIM SPECIAL!
PRISHTINË - ANTALYA - PRISHTINË (direkt)
5 ditë / 4 netë = prej 340€ për person në dhomë dyshe
Nisja më 29.12.2017 dhe kthimi më 02.01.2018.

- Club Hotel Sera - Lara 340€

Të përfshira në çmim:
 Bileta kthyese direkte, Prishtinë - Antalya - Prishtinë,
 Transferi aeroport-hotel-aeroport,
 4 netë akomodim në hotel,
 Shërbimi ULTRA ALL INCLUSIVE
 Gala Dinner e vitit të ri,
 Të gjitha eventet argëtuese në hotele.

 • Destinacioni:
  Prishtine - Antalia - Prishtine
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  5 ditë - 4 netë
 • Çmimi:
  340 €
 • Data e nisjes:
  29.12.2017