038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Spice Hotel & SPA

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 730 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

Lokacioni:

35 km prej aeroportit, 40 km prej qendrës së Antalyas, 2 km prej Belekuk, direkt në plazhë.

Hoteli:

I ndërtuar në vitin 2007, me hapësirë prej 91,000 m 2 , renovimi i fundit në vitin 2014.

Hoteli ka ndërtesën kryesore 4-katëshe, ndërtesën familjare 4-katëshe, ndërtesë  3-katëshe afër pishinave VIP dhe villave (1-2 floors).

Ndërtesa kryesore:

353 dhoma standarde (ipërfshirë 6 dhoma per persona me aftësi të kufizuara, max 2 + 2 persona 36 m.. 2 );

25 suita (17 - dhoma e ndejës dhe dhoma e fjetjes; 8 - 2 dhoma te fjetjes me derë, max 5 persona, 67 m.. 2 );

15 tsuita duplex 2-katëshe (në secilin kat: dhomë e fjetjes pa derë, banjo, max 5 persona, 55 m.. 2 );

7 duplex coconut duplex suita ( tipi 1: kati i parë - dhoma e fjetjes,banjo, kati i dytë - dhoma e ndejes, dhoma e fjetjes, banjo; tipi 2: kati i parë - koridori, dera e dhomes, banjo, kati i dytë - dhoma e fjetjes, banjo max 5 1 persona 85 m.. 2 );

2-dhomshe suita e muajit te mjaltit (dhoma e ndejës dhe dhoma e fjetjes pa derë, banjo me Jacuzzi, terasa (50 m 2 ), max 2 persona, 55 m.. 2 ,VIP -service );

4 two queen suita (dhome, tavolinë, dhoma e fjetjes pa derë, muri transparent me banjo me hidromasazhë, max 2 1 persona 73 m.. 2 , VIP -service );

2 three King suita (dhoma e ndejës dhe dhoma e ngrënjes, 2 dhoma të fjetjes me derë, 2 banjo me hidromasazhë, banjo me pasqyre, 4 ballkona, max 4 + 2 persona, 185 m.. 2 , VIP -service ); 

Suitë Presidenciale (dhoma e ndejës, dhoma e ngrënies, zyre kuzhina, 3 dhoma të fjetjes, banjo turke, sauna, 2 dhoma masazhi, 3 banjo: 1 me jacuzzi, pasqyre toalet, terasë (180 m 2 ) me Jacuzzi, max . 7 persona, 500 m 2 , VIP-service ).

 

Ndërtesa familjare:

40 dhoma 2 - dhomëshe (2 dhoma të fjetes me derë, 2 banjo, 2 ballkona, max 4 + 2 persona 72 m.. 2 );

2 suita familjare (dhoma e fjetjes me pjesen e dhomes së ndejës, dera e dhomes se fjetjes e ndarë, banjo me hidromasazhë, terasë (120 m 2 ), max. 4 + 1 persona, 83 m 2 , VIP- service ).

 

Ndërtesa me pishina:

40 dhoma standarde me pishinë (max. 2 1 persona. 35 m 2 ).

 

Villa :

10 duplex Ginger villa (kati i parë: dhomë e ndejës, terasë, me akses direkt në pishinën VIP (1800 m 2 ) kati i dytë: dera e dhomes së fjetjes, jacuzzi, banjo, max 5 persona, 116 m.. 2 , VIP-service ); 

6 duplex Mint villa (pishinë private (26 m 2 ), oborr privat, kati i parë: dhoma e ndejës, kuzhinë, banjo me dush; kati i dytë: 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo: 1 me jacuzzi, max. 5 persona, 247 m. 2 , VIP-service );

5-dhoma të fjetjes 1 kateshe the Safran villa dhoma e ndejës: dysheme xhami me pamje nga pishina(40 m 2 ), mini- kuzhina, 2 dhoma të fjetjes me derë, 1 me Jacuzzi, 2 banjo, max 5 persona, 185 m.. 2 , VIP-service ); 

1 Duplex Susam villa (pishinë private (70 m 2 ) oborri (511 m 2 ), kati i parë: dhoma e ndejës dhe e ngrënies, kuzhina, banjo me pasqyre; kati i dytë: 5 dhoma të gjumit me dyer 5 banjo, 1 me jacuzzi, banjo turke, sauna, max. 10 persona., 506 m 2 , VIP-service ).