038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Vera Verde

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 494 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive
   border:none windowtext 1.0pt;mso-border-alt:none windowtext 0in;padding:0in;
background:#FBFAF8">HOTELI:
 I
ndërtuar në vitin 2008 me një sipërfaqe prej 20 000m2. Hoteli është 5 katësh
dhe ka 198 dhoma standarde (25m2), 80 dhoma familjare  (35m2), 38 junior suita dy dhomëshe (47m2).

color:#3E3D3D;background:#FBFAF8">


POZITA:Ne
plazh
- Belek, 30 km aeroporti, 5 km
nga Beleku
PËRMBAJTJA: Restourant
a la carte: 6 (turk, deti, italian, meksikan, skarë), berber, lavanderi,
dyqane, pishina: 3, bare: 6, dhomë konferencash: 8, tobogane: 4, pishinë e brendshme:
1, SPA, mjeku, pastrim kimik, Wi-FI në lobi bar pa pagesë, restourante: 1,
internet caffe me pagesë.
DHOMAT: t
elefon, ballkon, mbulesat ndërrohen 3 herë në javë, pastrim i
dhomës çdo ditë, TV, sef, tharëse flokësh, klimatizim, minibar pa pagesë: pije
dhe ujë çdo ditë, dyshemeja: tepison, banjo, shërbimi i dhomës me pagesë.
SPORT / ARGËTIM: 

Pa pagesë: Boce,
Minifutboll, Pingpong, Minigolf, Muzikë live, Aerobik ujorë, Animacione,
Gjuajtje me hark, Xhakuzi, Volejboll plazhi, Fushë tenisi, Banjo turke, Saunë,
Aerobik, Pikado, Disko, Paisjet për tenis, Basketboll, Fitnes.


Me pagesë:
Masazha, Bilardo, Sportet ujore, Zhytje në ujë, Sërfim (me licencë), Sllot,
Ndriqim i fushës së tenisit, Zhytje, Video lojëra.
PLAZHI: 
me rërë,
pier, bar në plazh, peshqirët, çadrat, dyshekët.
PËR FËMIJËT: 
Pishina për fëmijë: 2, Këndi i lojërave, Tobogane:
3, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Park lojërash me pagesë, Meny për fëmijët,
Këndi i fëmijëve në restourant.background:#FBFAF8"> background:#FBFAF8">