038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Vera Verde

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 494 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive
   border:none windowtext 1.0pt;mso-border-alt:none windowtext 0in;padding:0in;
background:#FBFAF8">HOTELI:
 I
ndërtuar në vitin 2008 me një sipërfaqe prej 20 000m2. Hoteli është 5 katësh
dhe ka 198 dhoma standarde (25m2), 80 dhoma familjare  (35m2), 38 junior suita dy dhomëshe (47m2).

color:#3E3D3D;background:#FBFAF8">


POZITA:Ne
plazh
- Belek, 30 km aeroporti, 5 km
nga Beleku
PËRMBAJTJA: Restourant
a la carte: 6 (turk, deti, italian, meksikan, skarë), berber, lavanderi,
dyqane, pishina: 3, bare: 6, dhomë konferencash: 8, tobogane: 4, pishinë e brendshme:
1, SPA, mjeku, pastrim kimik, Wi-FI në lobi bar pa pagesë, restourante: 1,
internet caffe me pagesë.
DHOMAT: t
elefon, ballkon, mbulesat ndërrohen 3 herë në javë, pastrim i
dhomës çdo ditë, TV, sef, tharëse flokësh, klimatizim, minibar pa pagesë: pije
dhe ujë çdo ditë, dyshemeja: tepison, banjo, shërbimi i dhomës me pagesë.
SPORT / ARGËTIM: 

Pa pagesë: Boce,
Minifutboll, Pingpong, Minigolf, Muzikë live, Aerobik ujorë, Animacione,
Gjuajtje me hark, Xhakuzi, Volejboll plazhi, Fushë tenisi, Banjo turke, Saunë,
Aerobik, Pikado, Disko, Paisjet për tenis, Basketboll, Fitnes.


Me pagesë:
Masazha, Bilardo, Sportet ujore, Zhytje në ujë, Sërfim (me licencë), Sllot,
Ndriqim i fushës së tenisit, Zhytje, Video lojëra.
PLAZHI: 
me rërë,
pier, bar në plazh, peshqirët, çadrat, dyshekët.
PËR FËMIJËT: 
Pishina për fëmijë: 2, Këndi i lojërave, Tobogane:
3, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Park lojërash me pagesë, Meny për fëmijët,
Këndi i fëmijëve në restourant.background:#FBFAF8"> background:#FBFAF8">