038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Apartmane LUX ne Sarande

ApartmaneLux, 2+1 dhe 4+1

7 netë prej 79 € për person

Përfshihet: transporti dhe akomodimi

 • Lokacioni:
  Saranda, Shqiperia
 • Çmimi:
  prej 79 €
 • Tipi i shërbimit:
  Akomodim

Apartmane LUX
Distanca nga deti 50 metra

Për herë të parë të lëshuara në funksion në vitin 2014. APP 2+1 ka 40 m2, APP 4+1 ka 60 m2. Pastrimi dhe ndrrimi i qarshfave dhe peshkirave, një herë në javë. Pozicioni i objektit ka një qasje të shkëlqyer për në Ksamil dhe Butrinit. Është i vendosur në qytetin e Sarandës. Nga qendra e qytetit ka një distancë prej 1.9 km. Në qendër të qytetit mund të udhëtohet me autobus lokal apo edhe me taksi. Por kjo distancë mund të bëhet edhe këmbë.  

Çmimet janë për person, për 7 netë në APP përkatës, vetëm akomodim + transporti
Nisjet06.613.620.627.604.711.718.725.701.808.815.822.829.805.912.9
APP 2+1797985991191191191251251291291291199985
APP 4+1707076821021021021081081121121121028276
- Çmimet janë në EURO,
- Në çmim është e përfshirë: 7 netë akomodim për person në apartmanin përkatës dhe transporti me autobus/minibus.
- Në rast se nuk shfrytzohet transporti dhe udhëtohet me transport vetanak, nga çmimi zbriten 30 euro për person.
- Të gjitha apartmanet kanë pamje të pjesëshme dhe të plotë në deti,
- Për apartmanet me pamje të plotë në deti, paguhet shtesë 1.5 euro për person, për natë,
- Në dy lloj të apartmaneve mund të shtohet edhe nga një fëmijë prej 04-12 vjeç, paguan 50% të çmimit të plotë,
- Të përfshira në çmim janë: klima, interneti, kuzhina me të gjitha pajisjet, frigoriferi, makina për larjen e rrobave,