038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Grand Hotel Saranda

7netë për person, dhomë 1/2, shërbimi fjetje me mëngjes

 • Lokacioni:
  Saranda, Shqiperia
 • Çmimi:
  prej 245 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

I vendosur buzë detit, në një pozicion
ideal në një nga pikat më atraktive të qytetit të Sarandës, me një pamje
fantastike mbi detin Jon, qytetin e Sarandës deri në Ishullin e Korfuzit që
shtrihet përballë tij. 


"Grand Hotel" Saranda, i restauruar tërësisht në
2011-ën, duke shtuar edhe mjaft shërbime e ambiente të reja, është një mundësi
e pakrahasueshme për të gjithë ata që kërkojnë të pushojnë në sezonin e verës,
në një strukturë të kompletuar e që ofron kushte ideale për të këtë kategori
pushuesish, njëkohësisht është zgjedhja ideale për të kaluar fundjavat dhe
ditët e qëndrimit në Sarandë, në çdo periudhë të vitit.

Ndikuar nga pozicioni ideal i vendosjes, dhe afërsia me
qendrën e qytetit "Grand Hotel" Saranda, është mundësia më e mirë për
të organizuar aktivitete, apo takime biznesi, festa apo kokteje të ndryshme në
ambientet e brendshme apo edhe në ambientin e bollshëm pranë pishinës buzë
detit. Vendosja në Sarandë e cilësuar si Perla e Jugut të Shqipërisë, me 2.500
orë, ose 280-300 ditë me diell në vit, e bën "Grand Hotel" Saranda,
një mrekulli për t'u shijuar jo vetëm gjatë ditëve të verës, por gjatë gjithë
vitit me të njëjtën kënaqësi. 

I ndërtuar si një oaz në këtë qytet pa dimër, "Grand
Hotel" Saranda, ndodhet gjithashtu edhe shumë pranë siteve dhe mrekullive
natyrore, historike dhe arkeologjike shqiptare. Maksimumi në 15 minuta mund të
arrish si në Parkun Arkeologjik të Butrintit ashtu edhe në ekosistemin natyror
në Syrin e Kaltër, Ishujt e Ksamilit apo Kalanë e Lëkurësit, Manastiret e 40
Shenjtorëve dhe Mosopotamit etj.