038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Hotel Sol Nessebar Bay/Mare

Distanca nga plazhi: 100 metra.

 • Lokacioni:
  Nessebar, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Distanca nga plazhi: 100 metra.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme & brendshme me ujë mineral, lojëra për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, dyqane, frizer, kasafortë, këmbimore, fitnes, saunë, masazhë, SPA, internet, animacione, sallë konferencash.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV, mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC, tush.